TakesCare wspiera rodziny wielodzietne jako strategiczny partner Karty Dużej Rodziny

Rodzina to zdaniem socjologów, najważniejsza komórka społeczna, na której opiera się całe społeczeństwo. W Polsce zamieszkuje ok 6 mln rodzin, z czego 17% to rodziny wielodzietnie. Rodzina to nie tylko więzy krwi i wspólnie zamieszkiwany dom, to dla wielu z nas, najważniejszy element naszego życia. Codziennie troszczymy się naszą rodzinę, dbamy o jej bezpieczeństwo i zdrowie. Zdrowie zaś jest najcenniejszym dobrem jakie posiadamy. Według definicji to stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności. 

Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce samorządowy projekt skierowany do rodzin wielodzietnych, a TakesCare jako partner strategiczny KDR, wspiera rodziny w dbaniu o zdrowie ich członków, oferując jedyne na rynku pakiety opieki medycznej online. 

Kim jesteśmy?

TakesCare jest cyfrową platformą świadczącą usługi telemedyczne, która działa na rynku od 2016r. Nasze motto to: „Wszystko, co robimy, wierzymy, że stanowi wyzwanie dla status quo w opiece zdrowotnej, wierzymy w myślenie inaczej”. Sposób, w jaki rzucamy wyzwanie status quo, to dostarczanie usługi stawiającej w centrum potrzeby pacjenta. Stale szukamy nowych rozwiązań, które dostarczą pacjentom wysokiej jakości usługę medyczną w cyfrowej postaci. W ramach naszej oferty proponujemy pacjentom porady medyczne online w formie wizyt indywidualnych i pakietów opieki medycznej online. Wizyta z lekarzem odbywa się na trzy sposoby. W postaci wideokonsultacji, czatu lub rozmowy telefonicznej. Posiadamy szeroką bazę specjalistów z różnych dziedzin, takich jak lekarzy podstawowej opieki medycznej, psychologów, psychoterapeutów, fizjoterapeutów, kardiologów czy dietetyków. Wraz z zakupem usługi, pacjent zyskuje dostęp do Elektronicznego Konta Pacjenta, za którego pomocą ma możliwość stałego monitorowania swojego stanu zdrowia, sprawdzania zaleceń lekarskich oraz odbierania alertów o nadchodzącej wizycie, czy braku potwierdzenia przez pacjenta o planowanym przyjęciu leku, wykonaniu badania, ćwiczenia lub powiadomienia bliskich i swojego lekarza o pomiarze poza prawidłowym zakresem. W bezpiecznej bazie danych zgormadzone są informacje o odbytych wizytach, wydanych e-receptach, e-skierowaniach, a także załączone przez pacjenta wyniki badań. W trosce o komfort naszych klientów, oferujemy usługę dedykowanego opiekuna medycznego, który wspiera pacjentów i specjalistów na każdym etapie korzystania z serwisu TakesCare.

Co nas wyróżnia?

Spośród innych firm z branży MedTech wyróżniają nas przede wszystkim nasze produkty. Jako jedyni na rynku oferujemy pakiety opieki medycznej do wykorzystania wyłącznie w formie e-konsultacji w modelu B2C i w B2B. Pakiet zapewnia dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu, w ramach których pacjent może skorzystać z porady medycznej u lekarza rodzinnego, pediatry, internisty, doradcy medycznego, psychologa, psychoterapeuty i fizjoterapeuty. Abonamenty medyczne różnią się między sobą ceną, ilością konsultacji oraz liczbą osób, które mogą korzystać z wykupionych wizyt online.

TakesCare stale się rozwija, a troska o dobrostan pacjenta oraz jego rodziny jest dla nas najważniejsza. Naszym celem jest dostarczanie usług wysokiej jakości. Staramy się zapoznawać klientów z nowymi technologiami w medycynie i przedstawiać im korzyści płynące z zarządzania zdrowiem na odległość.

Dbanie o zdrowie to nie przykry obowiązek, ale inwestycja w przyszłość. Przyszłość według nas to brak kolejek w poradni, specjalista dostępny „od ręki”  gdy go potrzebujesz oraz cała dokumentacja medyczna w jednym miejscu, dostępna bez względu na to gdzie i kiedy się znajdujesz. To także profilaktyka medyczna, która pozwala zapobiegać chorobom dzięki ich wczesnemu  wykrywaniu i leczeniu. Dzięki łatwości w dostępie do specjalisty oraz możliwości niezwłocznej konsultacji wyników badań z lekarzem prowadzącym, możemy zapobiegać wielu chorobom i działać prewencyjnie. Naszym dążeniem nie jest zastąpienie tradycyjnej wizyty w gabinecie lekarskim, a tworzenie mechanizmów współpracy z placówkami stacjonarnymi. Wówczas pacjent czuje się zaopiekowany od początku do końca, niezależnie, gdzie się znajduje, a specjalista ma stały dostęp do danych medycznych i historii konsultacji.

Rodzina to jest siła!

Karta dużej rodziny to pierwszy ogólnopolski projekt skierowany do rodzin wielodzietnych. Jego celem jest obniżenie kosztów życie codziennego rodzin posiadających minimum trójkę dzieci. W program  zaangażowane są liczne organizacje, ludzie biznesu oraz przedsiębiorcy oferujący ulgi dla użytkowników karty dużej rodziny. TakesCare z dniem 1 czerwca został strategicznym partnerem programu oferując 15% zniżki na swoje pakiety opieki medycznej online. Zniżka jest naliczana automatycznie, po podaniu numeru karty dużej rodziny w formularzu rejestracyjnym. Nasza oferta dostępna jest na stronie: https://takes-care.com/kdr.

Dzięki przygotowanym przez TakesCare rozwiązaniom, rodziny mogą skorzystać z trzech rodzajów abonamentów do wyboru – mini, multi i maxi. W ramach każdego z nich oferujemy wizyty online u lekarza rodzinnego, internisty, pediatry, doradcy medycznego, fizjoterapeuty, psychologa i psychoterapeuty. W zależności od dokonanego wyboru, usługą można objąć od dwóch do siedmiu osób. Wszelkie udogodnienia, takie jak: doradca medyczny, e-recepta, e-skierowanie czy e-zwolnienie także są dostępne. Pakiety opieki medycznej online dają możliwość rodzinom sprawnie zarządzać zdrowiem ich członków, w wygodny i szybki sposób.

W codziennej pracy zadajemy sobie wiele pytań, jak usprawnić nasze rozwiązania tak aby usługi oferowane przez TakesCare były jeszcze bardziej dostępne dla naszych użytkowników. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest współpraca z programem Karty Dużej Rodziny.  

Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość wzięcia udziału w tak ważnym dla rodzin projekcie. Wartości, które nam przyświecają, ściśle łączą się ze wsparciem rodzin w dbaniu o zdrowie ich członków. Doskonale wiemy, że szczęśliwa rodzina to zdrowa rodzina.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s