W pakiecie raźniej!

Wielokrotnie na naszym blogu opisywaliśmy korzyści wynikające z telemedycyny i zarządzania zdrowiem online.

Tym razem, chcielibyśmy opowiedzieć o ofercie stworzonej z myślą o rodzinach, przyjaciołach, grupach osób, które są ze sobą związane i troszczą się wzajemnie o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

TakesCare jako pierwsza firma w branży healthtech wprowadziła na rynek – pakiety opieki medycznej do wykorzystania wyłącznie online, w formie e-konsultacji ze specjalistami.

Abonamenty medyczne różnią się między sobą ceną, ilością konsultacji, które można odbyć w ramach pakietu oraz liczbą osób, które można otoczyć opieką lekarską.

W ramach pakietów medycznych proponujemy porady medyczne u lekarza rodzinnego, pediatry, internisty, doradcy medycznego, fizjoterapeuty, psychologa oraz psychoterapeuty. Wszystkie wizyty odbywają się online, za pomocą wideokonferencji, czatu czy rozmowy telefonicznej. Zarówno pacjent, jak i specjalista mogą korzystać z systemu gdziekolwiek się znajdują. Ogranicza ich jedynie dostęp do Internetu w komputerze czy też urządzeniu mobilnym.

Platforma teleinformatyczna, za pomocą, której odbywają się porady medyczne posiada liczne funkcjonalności niosące korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Dzięki IKS (Internetowe Konto Pacjenta) cała dokumentacja medyczna znajduje się w jednym bezpiecznym miejscu. Wszelkie zalecenia wydane przez lekarza, przepisane leki, wyniki badań – są dostępne po zalogowaniu do systemu. Lekarz, który prowadzi swój gabinet wirtualnie (e-Gabinet) po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem, wydaje diagnozę online i na jej podstawie ma możliwość wydania
e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienia.

Po przeprowadzonej e-konsultacji, pacjent ma możliwość powrotu do specjalisty w ciągu 24h od zakończenia wizyty. Pozwala to zachować ciągłość procesu leczenia, którego często brakuje w przypadku korzystania ze standardowych rozwiązań proponowanych przez służbę zdrowia, gdzie pacjent po wykonaniu zleconych badań potrafi czekać nawet kilka tygodni, aby móc skonsultować wyniki z lekarzem prowadzącym.Ponadto, dedykowany opiekun medyczny, kalendarz zdrowia, alerty przypominające o konieczności zażycia leku, pomiary wykonanych badań – to tylko niektóre z funkcjonalności mających na celu uproszczenie procesu zarządzania zdrowiem.

Pełna oferta pakietów znajduje się na stronie: https://takes-care.com/Offer.

Do wyboru są trzy warianty abonamentów:

  • PAKIET MINI, w ramach którego skorzystamy z dwóch wizyt u wybranego specjalisty i obejmiemy usługą dwie osoby kosztuje 165 zł rocznie.
  • PAKIET MULTI pozwala skorzystać z czterech e-konsultacji rocznie za cenę 285 zł, a usługą można objąć maksymalnie cztery osoby.
  • PAKIET MAXI to najszerszy pakiet, w ramach którego umówimy aż sześć porad medycznych dla siedmiu osób, w cenie 385 zł rocznie.

Tworząc TakesCare i usługi dostępne w ramach naszej platformy kierujemy się przede wszystkim, dobrem pacjenta. Mamy świadomość jak ważny, dla każdego z nas, jest temat zdrowia. Chcemy by proces leczenia był skrócony do niezbędnego minimum, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych porad medycznych. Nie jesteśmy fastfoodem usług telemedycznych. Naszym celem jest dbanie o zdrowie Naszych pacjentów i ich rodzin, korzystając z nowych technologii wykorzystywanych w dziedzinie medycyny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s